Zorlu Etap Oyunu

Oyunu Başlat
BENZER OYUNLAR
Zorlu Etap Oyunu

Çocuklar en sevdiğiniz oyunlardan olan motor yarılarına yeni bir soluk getirmek istiyoruz oyunda motorunuzu etapların zorluğuna göre seçin her etapta farkl motor kullanmaya özen gösterin oyun içinde hızınızı parkurun zorluk derecesine göre ayarlamalısınız parkur o kadar zorlu ki bu yarışın en son leveleini gören oyunucmuz henü z olmadı ama sizlerden bu başarıyı bekliyorum motor yarışları efsanesi olan zorlu etap oyunumuz sizler için başlıyor oyuna başlamak için biraz dolmasını bekleyin ardından play game diyerek oyuna başlayabilirsiniz.


REKLAM
Facebook
YORUMLAR
Isim :
Sagdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

elif (01.05.2012) demiş ki ;
çok güzel ve beceri işi

seda (22.04.2012) demiş ki ;
çok güzel

Ülkemizde herkesin tarafından oynanan ateş ve su oyunu özellikle 2012 yılında en çok oynanan oyunlar sıralamasında en üstlerde olmayı başardı. Bu başarısında hiç şüphesiz oyunun çok fazla beceri istemesi ve çift kişilik olması yatıyor.

Ateş ve su oyunu oynayan kişiler, genelde çocuklar olmakla beraber, diğer yaş gruplardan oynayanların sayısıda yadırganmayacak kadar çoktur. Sevilen ateş ve su oyunu 30 levelden oluşmakta ve 2 karakter ile oynanmaktadır.

Ateş ve su oyununu, klavyeden; tuş takımı ile birlikte harf bölgesindeki a,s,w,d harfleriyle oynayabilirsiniz. Ateş ve su oynarken çok fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Öyleki ateşi suyun içine, suyu ateşin içine düşürmemeniz gerekmektedir. Eğer düşürürseniz oyun başa dönecek ve aynı etabı tekrar oynayacaksınızdır. Bunun yanında leveller içindeki engelleride yakalanmadan geçmelisiniz.

Oyunda belli sayıda bir kalma yani kaybetme limiti yoktur. O yüzden bir leveli bitirene kadar oynayabilirsiniz. Şimdiye kadar ateş ve su oyunun 3 şekli çıkmıştır. Sitemizde bu serilerin tamamını bulabilir ve rahatça ve zevkle oynayabilirsiniz.Ateş ve su web tr sizlere iyi oyunlar diler.

ateş ve su