Bebek Yıkanıyor Oyunu

Oyunu Başlat
BENZER OYUNLAR
Bebek Yıkanıyor Oyunu

Banyodaki yıkanan bebeğin şu tatlılığına bakın hareket eden bu bebeğin yapbozunu yaparken onu fazla incitmeyin tasarlayın dizin ve bu flash oyun serüvenine ateşvesu.web ile başlayın...Yapboz oyunlarının devamı gelecektir...


REKLAM
Facebook
YORUMLAR
Isim :
Sagdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

damla (03.07.2012) demiş ki ;
bu oyunlar ilginç ve ben oyunları çak beyeniyorum

asya (25.06.2012) demiş ki ;
harika da puzzle olduğu neden yazımıyor

dilara (24.06.2012) demiş ki ;
nakadar tatlı bir kız olduğu için oyun süper süper

seda (22.06.2012) demiş ki ;
ÇOK ŞEKEM

ecenur (21.06.2012) demiş ki ;
bayıldım

zelal (20.06.2012) demiş ki ;
ay yerim ben kızı ne kadar çok tatlı ya bu arada oyunuda bitirdim çok güzrl bir oyundu...

asmin (16.06.2012) demiş ki ;
ÇOK KOLAY

merve (14.06.2012) demiş ki ;
bebek çok tatlı vede oyunu çok sevdim

gülşen (12.06.2012) demiş ki ;
çok tatlı bir bebek ve oyunda çok güzel

fatma demir (11.06.2012) demiş ki ;
çok mayak bir oyun her kez oynasın

yorumlar

Ülkemizde herkesin tarafından oynanan ateş ve su oyunu özellikle 2012 yılında en çok oynanan oyunlar sıralamasında en üstlerde olmayı başardı. Bu başarısında hiç şüphesiz oyunun çok fazla beceri istemesi ve çift kişilik olması yatıyor.

Ateş ve su oyunu oynayan kişiler, genelde çocuklar olmakla beraber, diğer yaş gruplardan oynayanların sayısıda yadırganmayacak kadar çoktur. Sevilen ateş ve su oyunu 30 levelden oluşmakta ve 2 karakter ile oynanmaktadır.

Ateş ve su oyununu, klavyeden; tuş takımı ile birlikte harf bölgesindeki a,s,w,d harfleriyle oynayabilirsiniz. Ateş ve su oynarken çok fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Öyleki ateşi suyun içine, suyu ateşin içine düşürmemeniz gerekmektedir. Eğer düşürürseniz oyun başa dönecek ve aynı etabı tekrar oynayacaksınızdır. Bunun yanında leveller içindeki engelleride yakalanmadan geçmelisiniz.

Oyunda belli sayıda bir kalma yani kaybetme limiti yoktur. O yüzden bir leveli bitirene kadar oynayabilirsiniz. Şimdiye kadar ateş ve su oyunun 3 şekli çıkmıştır. Sitemizde bu serilerin tamamını bulabilir ve rahatça ve zevkle oynayabilirsiniz.Ateş ve su web tr sizlere iyi oyunlar diler.

ateş ve su