Ateş Ve Su Kar Oyunu

Oyunu Başlat
BENZER OYUNLAR
Ateş Ve Su Kar Oyunu

eğlenceyi sevenlerin her daim tercih ettiği sitemiz eğlenceye kaldığı yerden devam ediyor bu defa karlı yollarda olan ateş ve su sizden yardım bekliyor. ateş ve suyu zor hava şartlarında maceranın sonuna kadar iletin ve oyunu başarı ile tamamlayın. ateş ve suyu yön tuşları ve w, a, s, d tuşları ile yönetin ve ince detayları değerlendirip oyunu tamamlayın. en renkli oyunlarımızın sizi beklediği sitemizde eğlence dolu dakikalar devam ediyor, bu eğlencedeki yerinizi alın ve eğlenin www.atesvesu.web.tr en yeni oyunlarına sizi de bekliyor.


REKLAM
Facebook
YORUMLAR
Isim :
Sagdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.

Ülkemizde herkesin tarafından oynanan ateş ve su oyunu özellikle 2012 yılında en çok oynanan oyunlar sıralamasında en üstlerde olmayı başardı. Bu başarısında hiç şüphesiz oyunun çok fazla beceri istemesi ve çift kişilik olması yatıyor.

Ateş ve su oyunu oynayan kişiler, genelde çocuklar olmakla beraber, diğer yaş gruplardan oynayanların sayısıda yadırganmayacak kadar çoktur. Sevilen ateş ve su oyunu 30 levelden oluşmakta ve 2 karakter ile oynanmaktadır.

Ateş ve su oyununu, klavyeden; tuş takımı ile birlikte harf bölgesindeki a,s,w,d harfleriyle oynayabilirsiniz. Ateş ve su oynarken çok fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Öyleki ateşi suyun içine, suyu ateşin içine düşürmemeniz gerekmektedir. Eğer düşürürseniz oyun başa dönecek ve aynı etabı tekrar oynayacaksınızdır. Bunun yanında leveller içindeki engelleride yakalanmadan geçmelisiniz.

Oyunda belli sayıda bir kalma yani kaybetme limiti yoktur. O yüzden bir leveli bitirene kadar oynayabilirsiniz. Şimdiye kadar ateş ve su oyunun 3 şekli çıkmıştır. Sitemizde bu serilerin tamamını bulabilir ve rahatça ve zevkle oynayabilirsiniz.Ateş ve su web tr sizlere iyi oyunlar diler.

ateş ve su