Ateş ve Su 3 Oyunu

Oyunu Başlat
BENZER OYUNLAR
Ateş ve Su 3 Oyunu

Ateşvesu.web olarak ateş ve su serisini sizler için yayımlamaya büyük bir hızla devam ediyoruz.Ateş ve Su 3.Şimdiki ateş ve su oyunumuzda serinin 3. randevusu ve ormanda geçen bu serüven için birçokları ateş ve su serisinin en zor bölümü olarak görüyor fakat bence daha kolay.Yeterki bu güzel oyunda zekanızı kullanarak yılmadan denemeye devam edin.Ateş ve Su 3 oyunu ve dah bir çok süper Ateş ve Su Oyunları sizleri ücretsiz olarak Ateş ve Su sitemizde bekliyor.İyi eğlenceler.


REKLAM
Facebook
YORUMLAR
Isim :
Sagdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

eda (09.07.2012) demiş ki ;
bugün arkaaşımın doğum günü buyüzden hediyeleri doldurduğumuzla topladık geldik ateş ve su oyunuu oynamaya geldik ateş ve su oyunu vazgeçilmez oyunlardannnnnnnnnn biridir biraz din konusu açıldı kavga ettik gibi bir şey oldu ama ateş ve su oyunu bizi teselli etti keşke herkes bu oyunu bilip oynasa hepimiz şu anda 11yaşına girdik ve toplam 4 senedir bu oyunun hastasıyız herkese çok teşekkür ederiz

DUYGU CEREN (09.07.2012) demiş ki ;
MÜTHİŞ

izmitliiiiii yunus (09.07.2012) demiş ki ;
MMMMMMMÜÜÜÜÜÜÜÜTTTTTTTTİİİİİİİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:)))))))

robot yorumu (09.07.2012) demiş ki ;
robot için kolaydı

furkanselçuk (09.07.2012) demiş ki ;
çok güzel

ece (09.07.2012) demiş ki ;
ÇOK MÜTİŞ Bİ OYUN BU tavsiye aderim

Gazel (09.07.2012) demiş ki ;
süperrrrrr

aşk melegi (08.07.2012) demiş ki ;
OYUNUNUZ AZ İİİİİYİYDİ

anıl (08.07.2012) demiş ki ;
Harika bir oyun herkeze tafsiye ederim

yağmur aslan (08.07.2012) demiş ki ;
İNANSAMMI

yorumlar

Ülkemizde herkesin tarafından oynanan ateş ve su oyunu özellikle 2012 yılında en çok oynanan oyunlar sıralamasında en üstlerde olmayı başardı. Bu başarısında hiç şüphesiz oyunun çok fazla beceri istemesi ve çift kişilik olması yatıyor.

Ateş ve su oyunu oynayan kişiler, genelde çocuklar olmakla beraber, diğer yaş gruplardan oynayanların sayısıda yadırganmayacak kadar çoktur. Sevilen ateş ve su oyunu 30 levelden oluşmakta ve 2 karakter ile oynanmaktadır.

Ateş ve su oyununu, klavyeden; tuş takımı ile birlikte harf bölgesindeki a,s,w,d harfleriyle oynayabilirsiniz. Ateş ve su oynarken çok fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Öyleki ateşi suyun içine, suyu ateşin içine düşürmemeniz gerekmektedir. Eğer düşürürseniz oyun başa dönecek ve aynı etabı tekrar oynayacaksınızdır. Bunun yanında leveller içindeki engelleride yakalanmadan geçmelisiniz.

Oyunda belli sayıda bir kalma yani kaybetme limiti yoktur. O yüzden bir leveli bitirene kadar oynayabilirsiniz. Şimdiye kadar ateş ve su oyunun 3 şekli çıkmıştır. Sitemizde bu serilerin tamamını bulabilir ve rahatça ve zevkle oynayabilirsiniz.Ateş ve su web tr sizlere iyi oyunlar diler.

ateş ve su