Ateş ve Su 2 Oyunu

Oyunu Başlat
BENZER OYUNLAR
Ateş ve Su 2 Oyunu

Ateş ve Su serisinin 2. oyunu olan Ateş ve Su 2 ile karşınızdayız.Oyunumuzda birbirine aykırı diye tabir ettiğimiz 2 doğa maddesi bulunuyor.Biri serinletir biri yakar.Bu seferki oyunda ikisinide aynı karakter üzerinden oynuyoruz.Gerektiğinde ateşede dönüşebilen bir su var.Elimizde ya da gerektiğinde su ya dönüşebilen bir ateş haydi çocuklar oyuna.Severek ve çok eğlenerek oynayacağınız Ateş ve Su 2 başta olmak üzere,Ateş ve Su 3,Ateş ve Su 4,Ateş ve Su 5 ve daha bir çok Ateş ve Su oyunu oyun sitemizde sizleri bekleyecek.Mario tarzı oyunda ateş edebilir ya da snow tarzı bir flash oyun gibi düşmanı dondurabilirsiniz...


REKLAM
Facebook
YORUMLAR
Isim :
Sagdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

damla nur (09.07.2012) demiş ki ;
oyunu çok beğendım ama bolum lerıde cok kolay dığer oyunlardacn coooooooooooooooooooooooooooooooooooook farklı

adasfedg (09.07.2012) demiş ki ;
BENCE HARİKA BİR OYUN BÜTÜN HAPSİNİ BİTİRDİM

büşra (09.07.2012) demiş ki ;
çok güzel ya süper..d.d

eren (09.07.2012) demiş ki ;
çok güzel

ışıl (09.07.2012) demiş ki ;
harika ama biraz kafa karıştrıcı

miraç özdemir (09.07.2012) demiş ki ;
SSÜPERRRRRRRRRRRRRRRRRR ş=

eylül (09.07.2012) demiş ki ;
çok süper bir oyun

murtaza babacan (09.07.2012) demiş ki ;
bu oyun okadadar güzelki ondan bida girmedim

asi ses (08.07.2012) demiş ki ;
HARİKA BİR OYUN

dadlucukkk (08.07.2012) demiş ki ;
çk süper bi oyun yaaaaaa :)

yorumlar

Ülkemizde herkesin tarafından oynanan ateş ve su oyunu özellikle 2012 yılında en çok oynanan oyunlar sıralamasında en üstlerde olmayı başardı. Bu başarısında hiç şüphesiz oyunun çok fazla beceri istemesi ve çift kişilik olması yatıyor.

Ateş ve su oyunu oynayan kişiler, genelde çocuklar olmakla beraber, diğer yaş gruplardan oynayanların sayısıda yadırganmayacak kadar çoktur. Sevilen ateş ve su oyunu 30 levelden oluşmakta ve 2 karakter ile oynanmaktadır.

Ateş ve su oyununu, klavyeden; tuş takımı ile birlikte harf bölgesindeki a,s,w,d harfleriyle oynayabilirsiniz. Ateş ve su oynarken çok fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Öyleki ateşi suyun içine, suyu ateşin içine düşürmemeniz gerekmektedir. Eğer düşürürseniz oyun başa dönecek ve aynı etabı tekrar oynayacaksınızdır. Bunun yanında leveller içindeki engelleride yakalanmadan geçmelisiniz.

Oyunda belli sayıda bir kalma yani kaybetme limiti yoktur. O yüzden bir leveli bitirene kadar oynayabilirsiniz. Şimdiye kadar ateş ve su oyunun 3 şekli çıkmıştır. Sitemizde bu serilerin tamamını bulabilir ve rahatça ve zevkle oynayabilirsiniz.Ateş ve su web tr sizlere iyi oyunlar diler.

ateş ve su