Adam Öldür Oyunu

Oyunu Başlat
BENZER OYUNLAR
Adam Öldür Oyunu

Adam öldürme oyunumuzda sıkrasıyla her levelde artarak karfşınıza adamlar koyuyoruz ve level geçtikçe karşınızdaki adamların sayısı artıyor çocuklar silahınızı seçin ve hemen adamları öldürmeye başlayın kurşununuz bitince raloed yani r tuşuna basın ve silahınız mermi dolsun boşluk tuşuyla eğilip saklanabilirsiniz oyuna başlamak için starta basmanız yeterli olacaktır red kit misali kötüleri öldürüp birer halk kahramanı olma yolunda ilerleyelim.


REKLAM
Facebook
YORUMLAR
Isim :
Sagdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

salih (14.06.2012) demiş ki ;
çok güzel bir oyun bilgisayarıma bile kaydedtim

emircan (11.06.2012) demiş ki ;
çokgüzelbbiroyunherkezetavsiyeederim

gizem (25.05.2012) demiş ki ;
süüüüüüüüüüper

Ülkemizde herkesin tarafından oynanan ateş ve su oyunu özellikle 2012 yılında en çok oynanan oyunlar sıralamasında en üstlerde olmayı başardı. Bu başarısında hiç şüphesiz oyunun çok fazla beceri istemesi ve çift kişilik olması yatıyor.

Ateş ve su oyunu oynayan kişiler, genelde çocuklar olmakla beraber, diğer yaş gruplardan oynayanların sayısıda yadırganmayacak kadar çoktur. Sevilen ateş ve su oyunu 30 levelden oluşmakta ve 2 karakter ile oynanmaktadır.

Ateş ve su oyununu, klavyeden; tuş takımı ile birlikte harf bölgesindeki a,s,w,d harfleriyle oynayabilirsiniz. Ateş ve su oynarken çok fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Öyleki ateşi suyun içine, suyu ateşin içine düşürmemeniz gerekmektedir. Eğer düşürürseniz oyun başa dönecek ve aynı etabı tekrar oynayacaksınızdır. Bunun yanında leveller içindeki engelleride yakalanmadan geçmelisiniz.

Oyunda belli sayıda bir kalma yani kaybetme limiti yoktur. O yüzden bir leveli bitirene kadar oynayabilirsiniz. Şimdiye kadar ateş ve su oyunun 3 şekli çıkmıştır. Sitemizde bu serilerin tamamını bulabilir ve rahatça ve zevkle oynayabilirsiniz.Ateş ve su web tr sizlere iyi oyunlar diler.

ateş ve su